Radi un Draugi
Marstalu St. 3
Over 130,000 hotels worldwide
Online rezervace
Rezervovat nyní
nebo volejte 888-205-7322
nocí
0 Pokoje pro Dospělí Dětí Změnit vyhledávání
Zkontrolovat ceny
Pokoj
Pokoj
Radi Un Draugi is a 3-star hotel situated in the geographical and historical heart of Riga, known as Old Riga.

This very popular and pleasant hotel is set conveniently near the Latvian National Opera, churches, concert halls, architectural treasures and museums, as well as government offices, shopping centres and banks.

Radi Un Draugi is the ideal place for guests wishing to enjoy comfortable accommodation in a friendly and relaxing atmosphere with affordable prices.

Služby a Vybavení hotelu

WiFi zdarma Parkování zdarma Snídaně zdarma

Jak udělat rezervaci

Vytvoření rezervace v Radi un Draugi je snadné a bezpečné. Stačí si jen zvolit termín Vašeho pobytu a kliknutím na tlačítko "Zkontrolovat ceny" odeslat formulář. Po zobrazení cen a typu jednotlivých pokojů, budete moci zvolit sazbu dle vašeho přání tím, že si ve středu obrazovky přečtete informaci o pokojích a následným kliknutím na tlačítko "Rezervovat nyní", které se nachází na pravé straně obrazovky. Poté, co jste vybrali požadovaný typ pokoje, budete přesměrováni na formulář "Dokončit rezervaci". Zde, prosím, zkontrolujte "Detaily Vašeho pobytu" a vyplňte prázdná místa v sekci "Kontaktní údaje hosta.". Ujistěte se, že vaše jméno a e-mailová adresa jsou napsány správně. Poté, co vyplníte všechny potřebné informace, stiskněte tlačítko "Dokončit rezervaci". Pro zajištění vaší bezpečnosti, používáme bezpečný commerce server, který šifrováním dat znepřístupňuje čísla karet tak, že je zakóduje do zpětně dekódovatelného formátu
Hodnocení hostů
Buďte první, kdo se podělí o svůj názor
Zobrazit větší mapu
Radi un Draugi

Informace o oblasti

  Letiště
  • Riga, Latvia (RIX-Riga Intl.) - 5.41 mi

  Restaurace

  • Bon-Vivant the Belgian Beer Cafe - 60 f
  • Radi&Draugi - 105 f
  • Paddy Whelan's - 151 f
  • Ресторан Грузинской Кухни АЛАВЕРДЫ - 184 f
  • Locale Restaurant - 187 f
  • Alaverdi Riga - 187 f